MENU
< Zpět

Smarty spolu RNDr. Petrem Fořtem na festivalu Woman&Life

Smarty se objeví na festivalu spolu se svým tvůrcem RNDr. Petrem Fořtem, který bude mít přednáškový blok, kde mimo jiné vysvětlí i rozdíl mezi energetickými a funkčními nápoji. Přednášku budeme nahrávat a jistě ji naleznete zde na stránkách.

Petr_Fort

 

Festival Woman&Life se již nyní řadí mezi TOP AKCE  s významným společenským přesahem.

Můžete se těšit na hudební skupiny a sólisty, muzikálové a taneční vystoupení, módní přehlídky,  autogramiády, uznávané kouče,  program pro středoškoláky, dvoudenní „Tančírnu“ s výukou a ukázkami tanečních stylů, centrum partnerských a rodinných vztahů s týmem zkušených kouček, výživoví poradci a otázky hubnutí, poradna vyšetření prsu, centrum líčení a účesů, ochutnávky, služby formování těla, dentální centrum, relaxační cvičení a masáže.

 

Na festivalu si můžete také příjemně nakoupit za veletržní ceny : kosmetické produkty, metody a služby péče o tělo, biopotraviny, zdravá výživa, dietní strava, ženská, dětská a odborná literatura, vzdělávací kurzy, fitness&wellness, módní odívání a doplňky, šperky a mnoho dalšího.

 

Tváří festivalu je Lenka Vacvalová a moderovat bude oba dva dny Aleš Lehký.

Festival navštíví RnDr. Petr Fořt, Vlastimil Harapes, Mgr. Karel Weinlich, Andrea Kalivodová, Doc. MUDr.Jan Měšťák, CSc., PhDr. Mudr. Miroslav Krejčíř, Jitka Vlková, MgA. Petra Krajčinovič, Petr Havlíček, Zuzana ubílková, Jaroslava Procházková,  Ivana Follová, Monika Vaverová, Mark Dzirasa, Yehuda K. Tagar, Lukáš Bechyně, Ing. Jiří Vokáč Čmolík, Mgr. Lilia Khousnoutdinova,   Lucie Klásek

JUDr. Ph.D. Daniela Drtinová, Viktor Sodoma, manželé Komedovi, Ing. Lubomír Škrabák a mnoho dalších.

 

Festival Woman & Life, 18.-19.9.2015, Výstaviště Praha Holešovice.

 wal_logo

www.festivalwomanlife.cz