MENU
< Zpět

Smarty se od 8.10. stal hrdým partnerem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice!

Smarty se v minulých dnech dohodl s vedením pardubického hokeje na spolupráci a jako jeden z partnerů bude pardubický hokej minimálně v této sezoně podporovat!
Dominik Hašek říká: “Je pro nás čest být partnerem klubu s takovou to hokejovou tradicí, s nejlepšími diváky v Čechách a se současným velmi kvalitním mužstvem. Věřím, že partnerství bude oboustranně prospěšné. Pro mě osobně to je samozřejmě i srdeční záležitost, kterou není třeba příliš rozvádět. V Pardubicích jsem se hokej hrát naučil a jsem rád, že to takto i díky Smartymu mohu alespoň částečně vracet.”
Ondřej Šebek (generální manažer) říká: “Dominik Hašek je naprosto výjimečná osobnost světového hokeje. Pro Pardubice udělal nesmírně moc. O to více si vážíme, že i nyní po ukončení jeho hokejové kariéry s ním můžeme spolupracovat a mohli jsme uzavřít partnerství s jeho novým projektem, nealkoholickým prémiovým nápojem Smarty.”
Dominik Hašek: “Samozřejmě věříme, že toto partnerství pomůže i ke zviditelnění značky Smarty minimálně v pardubickém regionu. A následně se nám jistě bude i lépe vyjednávat při vstupu na nová prodejní místa. O našem úspěchu či neúspěchu však nakonec rozhodnou koncoví zákazníci. Tedy jak hodně si Smartyho oblíbí a jak se k němu budou rádi vracet.”

IMG_0216