MENU
< Zpět

Smarty na Memoriálu Lukáše Přibryla.

V pondělí 28. října, na které připadá státní svátek, můžete zavítat do vršovického Ďolíčku na další ročník Memoriálu Lukáše Přibryla.

Organizátorem příjemné vzpomínkové akce je každoročně Real Top Praha, který připravil letošní memoriál na pondělní státní svátek. Od 14 hodin odstartuje program na náměstíčku v Ďolíčku, v 15:30 proběhne autogramiáda známých osobností a v 16 hodin začne utkání na hrací ploše.

I letos se střetne výběr Bohemians právě s organizátorem memoriálu, tedy týmem hvězd s názvem Real Top Praha. Již nyní se můžete těšit na známé tváře. Svoji účast již potvrdil Ivan Trojan, Ladislav Hampl, Dominik Hašek, Leoš Noha, Jaromír Bosák, Antonín Panenka, či Dalibor Slezák. Ovšem i další velká jména budou k vidění v pondělí 28. září na stadionu ve Vršovicích.

Na již čtvrtém ročníku fanoušci s hráči na hřišti zavzpomínají na bývalého funkcionáře Sparty a Bohemians, přispějí ovšem také na dobrou věc. Veškerý zisk ze vstupného totiž poputuje do rukou nemocné Verunky Gožďálové, trpící dětskou mozkovou obrnou.

Sama Verunka provede slavnostní výkop exhibičního utkání, v němž změří síly tým hvězd Real Top Praha s výběrem domácích Bohemians. Na hřišti se tak objeví bývalí fotbalisté, herci a další známé osobnosti.

Vstupné činí 50 Kč, přispět však lze i vyšší částkou. Děti mají vstup zdarma a na každého návštěvníka čeká malá pozornost.