O nás

Nealkoholické nápoje značky Smarty jsou na českém trhu již několik let. Původně jsme začali  se dvěma (Smarty Black a Smarty White) v 250 ml plechovce. Během následujících let jsme naše jemně sycené nápoje  postupně začali rozšiřovat o Smarty Mango, Malinu a Jablko. A v tomto roce do této ovocné série Evolution ve 250ml plechovkách přibyly i Smarty Exotic a Smarty Borůvka. Ve stejných obalech a objemech navíc nyní dodáváme na trh i Smarty Malina cukr/2 a Smarty Jablko cukr/2. Tyto 2 produkty splňuji pamlskovou vyhlášku a jsou určeny pro ty, kdo mají raději méně sladké nápoje.

Ke klasickým ovocným limonádám jsme v minulém roce přidali i Smarty Colu a také Smarty Colu Lite . Naše Coly jsou slazeny pouze klasickým cukrem a ani do Smarty Coly Lite zásadně nepřidáváme žádná umělá sladidla. Smarty Coly můžete mít jak v plechu (0,33l), tak v plastu (0,4l) tak i ve skle (0,33l)..

V 0,33l plechovkách také od předminulého roku můžete ochutnat naše energetické nápoje značky ŠpRt. Sycený ŠpRt Klasik a nesycený ŠpRt Zelenáč.

Většinu nápojů, které stáčíme do plechovek,  si můžete od letošního roku nabídnout i ve skleněných (0,33l) a originálních plastových lahvích (0,4l).

Od minulého roku také nabízíme naši pramenitou neperlivou i perlivou vodu v 0,4l PET lahvích. Pro velký zájem ji v tomto roce plánujeme začít stáčet i do litrových lahví.

A od konce minulého roku jsme přišli s novou řadou Smarty BIO. Jedná se o 3 funkční nápoje v 0,4l PET lahvích. Pro tuto řadu jsme při zachování názvu Smarty přišli s novým logem lišáka v zájmu jasného oddělení od řady původní ….

Naším cílem je, aby Vám naše nápoje  pomohly zahnat žízeň a chutnaly. Ovšem to nestačí! Chceme také, abyste se s nimi vždy cítili dobře a dobře se v jejich prostředí bavili.

Pro všechny nápoje Smarty je charakteristické, že v nich nenajdete žádné konzervanty či umělá barviva! Jsou oblíbené především u mladší generace, ale postupně si získávají oblibu i u jejich rodičů….

Dominik Hašek