O nás

Nealkoholické nápoje značky Smarty jsou na českém trhu již několik let. Původně jsme začali  se dvěma (Smarty Black a Smarty White) v 250 ml plechovce. Během následujících let jsme naše jemně sycené nápoje  postupně začali rozšiřovat o Smarty Mango, Malinu a Jablko. A v tomto roce do této ovocné série Evolution ve 250ml plechovkách přibyly i Smarty Exotic a Smarty Borůvka. Ve stejných obalech a objemech navíc nyní dodáváme na trh i Smarty Malina cukr/2 a Smarty Jablko cukr/2. Tyto 2 produkty splňuji pamlskovou vyhlášku a jsou určeny pro ty, kdo mají raději méně sladké nápoje.

V plechu 0,33l od minulého roku nabízíme naši originální Smarty Colu a od letoška i Smarty Colu lite.

V 0,33l plechovkách také od minulého roku můžete ochutnat naše energetické nápoje značky ŠpRt. Sycený ŠpRt Klasik a nesycený ŠpRt Zelenáč.

Většinu nápojů, které stáčíme do plechovek,  si můžete od letošního roku nabídnout i ve skleněných (0,33l) a originálních plastových lahvích (0,4l).

K dnešnímu dni tak nabízíme 27 rozdílných produktů a to včetně pramenité neperlivé i perlivé vody.

 Nápoje značky Smarty jsou dnes  oblíbené hlavně u mladší generace. To je dáno především tím, že jsme na trhu teprve velmi krátce. 

Ovšem je třeba připomenout, že Smarty nápoje jsou určeny pro všechny generace bez vyjímky a i proto je nabízíme v různých objemech a obalech.

Co se týče energetického nápoje značky ŠpRt, který obsahuje kofein, tak ten je určen především pro vysokoškoláky a lidi starší 18 let.

Naším cílem je, aby Vám naše nápoje  pomohly zahnat žízeň a chutnaly. Ovšem to nestačí! Chceme také, abyste se s nimi vždy cítili dobře a dobře se v jejich prostředí bavili.

     Dominik Hašek