MENU
< Zpět

Hledáme správce právě vznikajících FB stránek pro nový nápoj Smarty

10.12.2016

V průběhu minulých měsíců se nám podařilo vyvinout nový napoj Smarty a jeho prodej plánujeme od začátku příštího roku.
Je velmi odlišný a jinak zaměřený než Smarty Black a Smarty White. Vše, co s ním souvisí, je úzce spjato s přírodou a životem v ní. Proto chceme pro něj vytvořit i nové facebookové stránky, kde bychom komunikovali s jeho fanoušky.

Za tímto účelem hledáme člověka, který by tyto stránky chtěl spoluvytvářet a následně je spravovat. Jednalo by se přibližně o 4 příspěvky včetně fotografií týdně a pravidelnou komunikaci s našimi fanoušky.

Co nabízíme?

Vaše práce bude s největší pravděpodobností na částečný pracovní úvazek. Předpokládaný počet hodin měsíčně cca 25, odměna dohodou a nástup ihned. Zároveň se budete moci účastnit mnoha akcí, kterých je značka Smarty součástí.

Co hledáme?

Podmínkou této práce je minimálně základní znalost práce s facebookovými stránkami (vkládat příspěvky, fotografie, videa, odpovídat na otázky v příspěvcích a zprávách)
Věk minimálně 17 roků a mimořádný vztah k přírodě a životu v ní!
Dále velmi kladný vztah k myslivosti (nejlépe pokud studujete, či jste studovali nějakou školu s tímto zaměřením- není však podmínkou), Totéž platí o včelařství a rybářství. Není podmínkou hluboká znalost, avšak kladný vztah a případná snaha se v tomto zdokonalit.

Pokud většinu z těchto věcí splňujete a máte o tuto práci mimořádný zájem, napište nám o sobě včetně toho, proč máte o tuto práci zájem na marketing@dmlife.cz . A připojte i Vaše tel.číslo, abychom Vás mohli i takto kontaktovat.

Těšíme se na Váš zájem a spolupráci s Vámi

Dominik Hašek