MENU
< Zpět

Co můžete od Smartyho (a již i od ŠpRta) očekávat v roce 2019

V pondělí jsem Vám zpětně shrnul Smartyho minulý rok. A nyní, co od nás můžete očekávat letos. V každém případě buďte připraveni, že toho bude hned z kraje roku hodně.

Nejprve hlavní novinky

Již cca od poloviny minulého roku pro vás vyvíjíme  energetický nápoj ŠpRt.

Bude se jednat o 2 příchutě (složení.) Jedna příchuť je bližší klasickým energeťákům, na které jste zvyklí. A druhá příchuť „zelenáč“ se zelenou kávou, bude obsahovat méně cukru, a svou chutí vám připomene původní Smarty Black a White. Mnozí z vás jste se zapojili do vzniku základního loga ŠpRt, a my vám za to děkujeme.

Nyní je již design plechovky hotový a mohu vás ujistit, že je naprosto originální. Věříme, že vám všem, jak školou povinným tak i těm, kdo na tato léta již vzpomínáte, přiroste k srdci. Heslo energetického nápoje ŠpRt vám zatim neprozradíme. Ale opět jako u Smartyho začíná zájmenem „on“ a následné sloveso kopíruje funkčnost nápoje. S designem plechovky a heslem Vás seznámíme během měsíce února či března. V prodeji by ŠpRt  měl být pro vás v březnu (nejpozději začátkem dubna). Všichni, kdo máte rádi energetické nápoje, se už můžete na ŠpRta těšit.

Druhou novinkou roku 2019  bude Smarty cola.

Na designu plechovky, který chceme, aby byl hravý a také evokoval tmavý sycený a chutný nápoj, pracujeme posledni 4 měsíce a je v zásadě hotový. Samotná chuť bude typická colová a „překvapí“ vás tím, že vás vlastně nepřekvapí. Avšak naprosto uspokojí. Tedy toto je naším cílem. Na úplně konečném složení ještě pracujeme, ale během přištích 2-3 týdnů by mělo být definitivně jasné. Heslo Smarty coly se samozrejmě opět bude skládat ze zájmena (v tomto případě „ona“) a slovesa, které přesně odpovídá kvalitě chutě nápoje. Smarty colu chceme na trh uvést na přelomu března a dubna. Pro ty, kterým cola v našem portfoliu chyběla, už v roce 2019 chybět nebude!

 

Marketingová podpora nápojů Smarty a ŠpRt

Pro uvedení nových nápojů na trh a také podporu nápojů současných připravujeme velkou kampaň, ktera začne v březnu a bude pokracovat v průběhu dalších měsíců. Na jejích detailech ješte pracujeme, ale je jisté, že její dosah mnohonásobně překročí naše dosavadní reklamní kampaně. Vše nasvědčuje tomu, že „nás“ uvidíte v televizi, na billboardech, internetu atd. Některá partnerství z minulého roku zachováme, ale plánujeme být i součástí nových projektů.  Co bude na této kampani výjimečné? V tuto chvíli nemáme detaily zdaleka dotvořené, ale snad uz nyní vám mohu slíbit, že to bude kampaň založená na originalní pointě – myšlence. Jestli je naprosto originální, nevím stoprocentně. Ale já osobně jsem ji takto pojatou ve světě obchodu neviděl ani u nás ani nikde jinde (alespoň si to nevybavuji). Teď však bude pro nás nesmírně důležité, aby se nám podařilo vám ji správně a vesele podat. V každém připadě už můžete nyni diskutovat a hádat, co asi bude ta základní myšlenka.

#replechuj

#replechuj je projekt, který jsme nastartovali jestě s dalšími dvěma subjekty koncem minulého roku. Souvisí se správnou, v tomto případě se dá řici stoprocentní, recyklací hliníkových nápojových plechovek. Proto nabízíme tzv. zálohovaní našich Smarty a ŠpRt plechovek a zpětně vám za každou prázdnou plechovku dáme 1 korunu. Přesné instrukce k programu #replechuj najdete na www.wiaca.com . Cílem tohoto programu je maximální ochrana životního prostředí. Co se týče nápojových obalů, tak je nutné začit s jejich okamžitým povinným zálohováním! A my v tomto chceme být tim nejlepším příkladem.

 

Smarty do firem a Smarty do škol

Smarty do firem je program, který jsme zhájili již minulý rok. Avšak  během letošního roku ho chceme povýšit. Zájemci si nyni budou moci vybírat nejen z mnohem vice napojů včetně pramenité vody, ale mohou se i zapojit do našeho programu #replechuj a my je za to ještě finančně odměníme! Detaily pro Vás zveřejníme během příštího týdne.

Smarty do škol je program, ktery nyní testujeme a který je podobný programu Smarty do firem přinejmenším v jedné věci. I škola si při správném třídění hliníkových plechovek může u nás vydělat. A my se navíc postaráme o odvoz plechovek k recyklaci. Smartyho výhodou navíc je, že některé  nápoje Smarty Evolution myslí i na pamlskovou vyhlášku a mohou se prodávat přimo ve školách. Pokud se chcete přihlasit do našeho nového programu, kontaktujte nás do emailu info@dmlife.cz

Toto jsou v tuto chvíli asi nejzajímavější veci, které Smarty a ŠpRt pro vás chystají v první polovině roku 2019. My vás o všem budeme pravidelně informovat na našem Smarty Drink facebooku a smartydrink instagramu. A o těch větsich věcech i zde na našich webových stránkách. 

 

Děkujeme vám za vaši přízeň. Moc se těšíme na spolupráci a případná setkání.

  

Dominik Hašek