Co čeká Smartyho a Šprta v 2020

Nejprve Vám všem dodatečně popřeju vše nejlepší a i za nesmiřitelné rivaly Smartyho a Šprta.
Minulý rok byl pro nás náročný a v mnohých směrech velmi pozitivní. Na český trh jsme úspěšně uvedli nový energetický nápoj ŠpRt (poznámka: Smarty není energetický nápoj, ale značka pro vody a limonády).

Také jsme rozšířili řadu nápojů Smarty a přibližně v polovině roku přišli i se Smarty Colou.

Rok 2018 jsme končili s nabídkou 9 nápojů a během roku 2019 jste si mohli vybrat již ze 14! Ještě lepší byl poměr prodaných nápojů v těchto dvou letech. V roce 2019 byl přibližně 2.7 krát vyšší a to přesto, že se nám nepodařilo dostat do žádného dalšího velkého řetězce.

A těď příštích 12 měsíců

V tomto roce se budeme soustředit na prodej těch nápojů, které jste měli minulý rok nejradši (Smarty Evolution, Smarty Cola a ŠpRt). A protože řada Smarty Evolution (Mango, Jablko, Malina) byla Vaše úplně nejoblíbenější, rozšíříme ji pro Vás o další 2 příchutě! Samozřejmě, že pro ty, kdo si oblíbili Malinu cukr/2 a Jablko cukr/2, tedy Smarty nápoje se sníženým obsahem cukru, zůstávají oba v naší nabídce! Podobné platí i o Smarty Cole. Pro ty, kteří mají rádi nápoje s méně cukrem, tak přibude “bílá” Smarty Cola Lite.

Další zásadní novinkou bude stáčení do nových materiálů a větších objemů! V těchto týdnech již probíhá stáčení do 0,33l skleněných lahví.

A během měsíce února budeme stáčet do našich originálních 0,4l PET lahví. Samozřejmě, že se jedná o recyklovatelné. A věříme, že česká legislativa umožní plastové láhve také v brzké době zálohovat.

Naším největším cílem pro letošní rok bude, abychom se k Vám co nejvíce přiblížili. Do každého koutu v ČR Vám mnoho z našich nápojů zaveze www.fajnejidlo.eu . Ze známých řetězců si můžete koupit Smartyho (někde i Šprta) v Rossmannu a Makru. Ostatní řetězce nás bohužel zatím přehlížej a to i přesto, že je kontaktujeme několikrát ročně. Můžeme Vám slíbit, že v našem úsilí dostat se do co nejvíce prodejních míst nepolevíme a že na konci roku 2020 pro Vás zase bude jednodušší naše nápoje ochutnávat.

O všech novinkách Vás budeme pravidelně podrobně informovat na našem Smarty Drink FB, zde na www.smartydrink.cz a případně i na našem Smartydrink instagramu.

Těšíme se na Vás všude, kde se se Smartym a Šprtem budeme s Vámi v roce 2020 potkávat a přejeme hodně zdraví a úspěchů!

Dominik Hašek