MENU
< Zpět

Smarty se zúčastní prestižní přehlídky Bar Life

PRAGUE BAR SHOW A JEJÍ LETOŠNÍ HIGHLIGHTY

 

Praha, 6. října 2015 – Letošní Prague Bar Show, která se uskuteční ve dnech 20. a 21. října v Praze na Novoměstské radnici na Karlově náměstí, představí vůbec poprvé v Praze legendy a jedny z nejuznávanějších nápojových expertů, kteří ovlivnili barovou a gastronomickou scénu po celém světě. Jared Brown & Anistatia Miller budou mít dva semináře a celou Bar Show uzavře Charles Schumann. Určitě si nenechte ujít novinku v letošní Bar Show, specializovanou sekci zaměřenou na kávu v gastronomii a také zónu zaměřenou na vína pro bary.

 

Vystoupí legendy, představíme novinky

Hvězdy letošní Bar Show, Jared Brown & Anistatia Miller, budou mít dva semináře, v úterý The Art of Simplicity, ve středu The History of Cocktails in 30 Drinks a Splash and a Dash. Celou show potom uzavře formou otázek a odpovědí Charles Schumann v rámci setkání s legendou na Barlife Main Stage. Novinkou letos bude Coffee Professional Boutique, který odpoví na otázky především náročnějších a znalejších hostů vašich podniků. Kávoví odborníci zde budou po oba dny během mini seminářů představovat v kavárně zajímavá témata. Druhou novinkou je malá zóna zaměřená na vína pro bary. V prostorách galerie budou po celý den minisemináře na témata: champagne, cava, prosecco, ale zastoupení bude mít i ryzlink, portské, shery, autentická vína a další. Nebudou chybět ani novinky a zajímavosti z oblasti uchovávání vín a jejich servírování.

 

Program je letos opravdu lákavý

Je craft beer jen předražená hipsterská póza? Na tuto otázku bude hledat odpověď sládek létajícího pivovaru Jakub Veselý, který začal vařit pivo už ve třinácti letech. Na jeho semináři se dozvíte, kde a proč se craft beer rozvíjí a kdo z toho těží, i jak se zorientovat v této progresivní kategorii. Nejdelší cestu do Prahy budou mít majitelé společnosti Cocktail Kingdom, kteří přijedou vystavovat profesionální barové vybavení, po celém světě uznávané především díky kombinaci nejvyšší kvality provedení, moderních výrobních technologií a historických prvků. Můžete se také těšit na velice zajímavý seminář bývalého osobního kouče Jardy Jágra, Mariana Jelínka o originálních a netradičních pohledech na motivaci člověka. Marian je český hokejový trenér s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Prague Prague Bar Show se pravidelně účastní zahraniční ambasadoři značek. Svoje semináře letos povedou nebo na svých barech vystoupí např. ambasador Schweppes Massimo Verhaeghe, Laurent Greco za Perrier nebo Duncan McRae, ambasador ginu Hendrick’s.

 

Vstupenky a vystavovatelé

Prostor pro vystavovatele byl letos vyprodán již dva měsíce před zahájením, vstupenky na akci samotnou jsou ale stále k dispozici. Limitovaný počet vstupů je k dostání zde: https://goo.gl/Yw0ywY

Pro předplatitele Barlife platí jako každý rok vstup zdarma. Stačí předložit vstupenku z tohoto čísla Barlife nebo uvést číslo předplatitele, které Vám sdělí naše distribuční společnost Send na tel. 225 985 225.

Sledujte naši facebookovou stránku a web, kde naleznete kompletní přehled seminářů včetně časového harmonogramu a umístění.

http://www.praguebarshow.cz

https://www.facebook.com/PragueBarShow?fref=ts

Seznam vystavovatelů Prague Bar Show 2015

Almeco, Bar and Books Wine & Spirits, Bartida, Barstore, BaSys, Bioclub, Blue Liqueur Mauritius, Bohemia Sekt, Česká barmanská asociace, Coca Cola, Cocktail Kingdom NY, Coffeebreak, Cool Coco, Czechoslovak Spirit, Dilmah, Dios Trading, DM Life, Finelabels, Global Spirits, Granette, Heineken, Here and Now AG, illy, J. Carranca Redondo, J&V Tablewear, Jacobs Douwe Egberts, Jan Becher Pernod Ricard, Karloff, Karlovarské minerální vody, Kofola, L’OR special drinks, Julius Meinl Coffee, Moet Hennessy Czech Republic, Nespresso, Perrier, Pivovary Staropramen, Plzeňský Prazdroj, Prager Cider, Premier Wines & Spirits, Premium Gastro, Red Bull, Rémy Cointreau, Rudolf Jelínek, Rumako, Ryzlinkárna, Shakewell, Stock Plzeň-Božkov, Vínoservis.

 

 

Pořadatel Prague Bar Show

Pořadatelem Prague Bar Show je časopis Barlife, odborný dvouměsíčník určený v první řadě profesionálům z gastronomie, tedy majitelům, manažerům a zaměstnancům podniků vyšší a nejvyšší kategorie v ČR a na Slovensku. Britská analytická společnost IWSR jej označila za nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě.