MENU
< Zpět

Smarty News č.1

Smarty News 1. 12.10.2015

 

 

Smarty News 1.

Vážení přátelé Smartyho!

Gratulujeme! Právě se k Vám dostalo první číslo našeho Smarty News!  Touto cestou Vás chceme pravidelně informovat nejen o tom, co se v průběhu minulých týdnů přihodilo, ale i o důležitých událostech, které na Smartyho a jeho tým v příštích týdnech čekají. A protože jde o první Smarty News, bude toto číslo rozšířenější.


 

 

Kde nás koupíte

V této rubrice Vám budeme pravidelně přinášet přehled nových míst, kde si Smartyho můžete zakoupit. Níže naleznete shrnutí našich prodejních míst.

 


 


 


 

 

 

Smarty v Pendolinu ČD

Ochutnávka Smartyho, focení se zaměstnanci a pasažéry a celodenní povídání si a vysvětlování předností Smartyho atd. To vše bylo součástí ,,projížďky“ Smarty týmu Pendolinem na Trase Praha – Ostrava – Praha. A od minulého týdne si můžete již v bistro vozech a pojízdných barech Smarty White objednat! Při delší cestě vám ,,Chytrý nápoj proti stresu“ jistě přijde vhod.
Ochutnávky Smarty White budou v první třídě Pendolina mezi Ostravou a Prahou ještě v tomto týdnu pokračovat. Budeme velmi rádi, když využijete této možnosti. Cena Smarty White v Bistro vozech je 35 korun.

 


 

 

Kde jsme se ukázali

V této rubrice vás stručně budeme seznamovat s místy a především akcemi, kde jste se se Smartym mohli setkat, a které Smarty podporoval.
Většinu těchto akcí a více a podrobnosti o nich najdete na našich stránkách.

 

Woman Life – RNDr. Petr Fořt a Chytrý nápoj proti stresu

Tento dvoudenní podnik přilákal do Prahy Holešovic asi 15 tisíc návštěvníků převážně slabšího pohlaví a mnozí z nich navštívili náš Smarty stánek, kde jsme s nimi dlouhé hodiny hovořili o přednostech Smarty Drinku.  Vekou část soboty tam  s námi též strávil spoluautor receptury Smarty Black i Smarty White RNDr. Petr Fořt.  Ten pak ve svém veřejném vystoupení kromě jiného vysvětlil, jak pro něho samotného bylo důležité, aby Smarty byl založen na přírodních látkách a proč je Smarty vhodný k snídaní a nazýváme ho ,,Chytrý nápoj proti stresu“.

Kamínka

Této třídenní moravské akce, která měla letos své  20. výročí, se Smarty a jeho tým zúčastnili podruhé. V obrovských vedrech jsme si srpnový víkend užili do sytosti. Kromě jiných se za námi ve stanu stavili ,,hráči“ ze skupiny Turbo se zpěvačkou Tanjou nebo celá skupina Rybičky 48. Smarty Black i Smarty White přišel mnohým návštěvníkům vhod.

Memoriál Lukáše Přibyla

Smarty byl partnerem akce, kde si si  mnozí přátelé fotbalu a nejen ti připomenou, že vynikající kluk se srdcem Klokana a fotbalový funkcionář již 4 roky na nás kouká z výšky… Při fotbalovém utkání na Bohemce ve Vršovicích se sešlo mnoho osobností, nejen ze světa fotbalu. A hlavně byly o poločase předány 2 charitativní šeky s celkovou hodnotou 150 tisíc korun do rukou nemocné Verunky Gožďálové, trpící dětskou mozkovou obrnou.

 

​Nedělní odpoledne  pro Číšu

Při této naprosto výjimečné akci se v neděli odpoledne v Letkově u Plzně sešla celá plejáda osobností, aby podpořili Mariana Čišovského a jeho boj se zákeřnou nemocí ASL. Na  charitativní nadaci Spolek 28 bylo vybráno 220 tisíc korun.

Pardubické Letní kino

Smarty byl v měsících srpnu a září partnerem největšího letního kina v ČR, které se nachází v Pardubicích. Zde jste mohli zdarma při Vaší návštěvě snad kdykoli ochutnat Smartyho. Smarty Tým se pak zúčastnil jednoho s posledních dnů při premiéře filmu „Pivo a Pardubice“


 

Kde nás uvidíte

 Sobota v Žebětíně

Fotbalista Petr Švancara a jeho tým zde nastoupil proti Real top Praha. Real Top Praha tentokrát po vyčerpávajícím finiši zvítězil a pro .Míšu bylo vybráno  45.000,-  korun a k tomu Smarty na to samozřejmě rád přispěl výtěžkem z prodeje drinku na místě.

 

Prague Bar Show

Ve dnech 20.- 21.10 – se přímo v Novoměstské radnici na Karlově náměstí koná  3. ročník  Bar Lifu, zřejmě nejprestižnější přehlídky  špičkových nápojů v Čechách. Smarty  se zde kromě jiného bude prezentovat i v míchaných nealkoholických a alkoholických koktejlech, které pro nás připraví barmani z vyhlášeného pražského podniku  Tretters. Tito barmani je budou připravovat pro návštěvníky i na místě a my ze Smarty týmu tam samozřejmě budeme přítomni.

 


 

Snídaně se Smartym

Tento nový seriál začal vlastně náhodou. Přestože máme nápoj, který je založený na přírodních látkách a jehož složení si přímo říká, abychom s ním zahájili nový den, nejprve nás to nenapadlo a později jsme se tomu trochu  bránili.  Přece jenom je to něco jiného proti zavedeným zvykům ranního čajíčku, anebo kávičky. Až teprve nejenom výzkum a názory dietologa, ale především naše vlastní zkušenost nás přesvědčili, a my se rozhodli o naše snídaně s vámi podělit na sociálních sítích Instagram a Facebook. A protože hned první obrázky snídaní měly velkou sledovanost a my dostávali pravidelné dotazy, rozhodli jsme se pokračovat a nazvali jsme to Snídaně se Smartym :). Kdo nás pravidelně sledujete, tak jste si všimli, jak se snídaně a záběry na ni vyvíjejí a to včetně hashtagů. Jednoduše řečeno vše dle Smartyho hesla ,,On bavi“.

Dnes se jsme překonali metu 60 snídaní a vy se můžete těšit na mnoho dalších dílů . A koncem měsíce, v posledních deseti snídaních, pro vás připravujeme speciální překvapení, které souvisí s daným obdobím 🙂


 

 


 

Smarty v televizi

Až do Vánoc můžete pravidelně každý čtvrtek ve 21.45 (v neděli v 18.00  a pondělí v 9.00 ráno repríza na Goldu) shlédnout nejsledovanější pořad na TV  Óčko, Limuzína s Mírou Hejdou, kde Míra a jeho hosté při zajímavém povídání o životě ochutnávají právě Smartyho.