MENU
< Zpět

Příjemné pohlazení – dopis od zákazníka

Zdravím tým Smartyho,

Nedalo mi to abych k tomu něco nenapsal .

Vlastně jen pochvalná slova, také vyrábíme a prodáváme a není to jednoduché.

Je k tomu potřeba hodně energie a v pozdních hodinách je fajn se nějak povzbudit ale většina energeťáků je poměrně ošklivá k žaludku a jejich složení je hodně jednoduché.

U Smartyho je to jinak, složení je fakt dokonalé, popravdě pokud bych si sám něco míchal neudělám to jinak, hodně mě překvapil Synefrine a přírodní kofein.

Přeji hodně úspěchů, spousta lidí určitě ocení velmi kvalitní složení a produkt nikdy nezapadne.

Sami vyrábíme dekorace a vím jak mi na kvalitě zpracování zaleží a vím, že lidé to vždy s odstupem času ocení.

Další věc co potěší je země původu: ČR

Když něco dělat tak pořádně

Každopádně, dnes se stavím pro další paket plechovek v Makru aby náš výrobní tým, měl dost energie. Cena mi přijde velmi ok.

Ještě jednou díky za super produkt.

Popravdě když jsem poprvé slyšel, že se pan Hašek pustil do výroby jakého si drinku tak jsem byl dost překvapený. No a pak jsem četl co a jak, pak příběh atd…

A začalo to dávat smysl, nejvíce mě potěšilo, že jste si dali práci s tím složením. Prostě jste mohli vzít obličej pana Haška na plechovku, nechat si stočit „low level“ produkt typu: kyselina citrónová, syntetický kofein, umělé žluté barvivo, oxid uhličitý. A hotovo.

V dnešní době, že někdo jezdí něco testovat ochutnávat a pozve si odborníka na výživu je prostě super věc. To si prostě úspěch zaslouží.

Ale nejsme sami, mám kolem sebe pár kamarádů co vyrábí u nás v ČR a nejdou  jen  a jen za ziskem ale dají práci našim lidem, nakrmí spoustu rodin a jejich produkty jsou kvalitní a nemusí se stydět za nálepku vyrobeno v ČR. Tohle je myslím ta správná cesta. A teď jsem si zařadil Smartyho na seznam kamarádů.

Myslím že nejlépe Vás podpořím, že ho budu pravidelně kupovat. U nás v dílně, když jsem ho poprvé přivezl z Makra, tak se po něm hned zaprášilo a všichni si ho velmi chválili.

Zajímavý poznatek je ten, že v naší výrobě je potřeba velmi precizní práce (různé lepení a ohýbání papíru) a to v odpoledních hodinách býval problém a po kafi se jim jen klepali ruce a bolel žaludek, sice se zvedla výkonost ale na úkor kvality a to u Smartyho není, neklepou se jim ruce, a jeho účinek je skutečně dlouhý a fakt se na práci soustředí a díky synefrinu a jeho účinkům nemusíme tolik topit a všem je fajn.

No a na sportovní aktivity, už se těším a ž si ho vezmu na běhání.

Tak že maximální spokojenost, a to nás baví, vlastě „ON BAVÍ“

S pozdravem Ladislav