MENU
< Zpět

Dotazy Dominikovi

Ahoj! Zdravím všechny fanoušky Smartyho a díky za otázky, které jste nám zatím poslali. V dotazech můžete i nadále pokračovat. Rád Vám na ně budu průběžně odpovídat. A nikdy nezapomínejte na Smartyho heslo – On baví 🙂

Dominik Hašek

 

PH: „Zajímalo by mě, jestli se snažíte dostat do velkých maloobchodních řetězců, jako jsou např. Tesco, Globus, apod.“

 

Petro, je našim velkým zájmem být ve všech řetězcích, aby si lidé mohli Smartyho koupit bez problémů kdekoli. V tuto chvíli však Smarty není takovou značkou, bez které by se řetězce nemohli obejít. Jednání, pokud k nim dojde, jsou obtížná a často neúspěšná. To však nemění nic na věci, že v nich pokračujeme a věříme, že se situace pro naše zákazníky zlepší. Z velkých řetězců nás najdete vždy v Tescu, Makru, v síti drogerií Rossmann a většině Žabek.

 

RM: „Je možné najít seznam akcí, kde bude Dominik Hašek?“

 

Radime, seznam akcí pokud je známe hodně dopředu najdete na našich www.smartydrink.cz/akce. A většinou o nich píšeme dopředu na našem Smarty Drink FB. Co se týče mě, tak se většiny akcí zúčastňuju. Jak se říká ,,chci to mít pod kontrolou“.  Je třeba ovšem říci, že tyto akce nejsou o mně, ale o Smartym a já se především snažím pomáhat jeho zdárné prezentaci.

 

LP: „Smarty mě baví! A hlavně chutná! Ráda bych si dala někdy i Smartyho bez kofeinu. Bude někdy na trhu?“

 

Lenko, jsem rád, že jste se zeptala. Minulý týden jsme dokončili zkoušky (včetně té poslední stáčecí) dvou nových nápojů. Lépe řečeno úplně nového nápoje Smarty se dvěma rozdílnými příchutěmi a bez kofeinu. Rád bych aby ještě do Vánoc byl připravený k prodeji.  Nyní Vám již prozradím, že bude k dostání v PET lahvi a že bude v určitých směrech originální.

 

KD: „Ráda bych se zeptala, zda pan jednatel ještě sportuje. A pokud ano, tak jestli při tom popíjí Smartyho?“

 

Karolíno, I díky Smartymu, mám na sport trochu méně času. Ale tak 2krát týdně si čas najdu. Hraju s kluky hokej (obránce), jezdím na kole (teď v zimě už ne) a rád lyžuju. Smartyho piju většinou hlavně při hokeji. Ale popravdě nejvíce ho vypiju v práci. Protože se při práci chci bavit a Smarty je tu přesně od toho.

 

PS: „Nemohu Vás koupit  nikde na čerpacích stanicích!? Proč?“

 

Petře, ano přesně jak říkáte a velmi nás to mrzí. Tedy můžete si nás koupit na čerpačkách Eurobit (je jich 16 v ČR) a na mnohých Shellkách.  Určitě však bychom se chtěli prodávat na mnohem více místech, aby si nás řidiči mohli nabídnout stejně jako jiné nealkoholické nápoje. Vedeme nyní jednání s MOLem a určitě chceme zahájit jednání o prodeji i s Benzinou. Pevně věřím, že se tentokrát dohodneme..

 

SG: „Dobrý den. Jaké plánujete reklamní a marketingové aktivity v příštích týdnech nebo měsících“

 

Sašo, určitě největší marketingovou akcí pro příští měsíce je partnerství v lyžařském seriálu „s ČT Sport na vrchol“. Bude to asi 6 víkendových akcí v našich největších lyžařských rezortech, které budou i přenášeny i televizí. Ale budou i mnohé další, o kterých Vás budeme informovat.

 

JJ: „Z čeho jste měl Dominiku v poslední době největší radost a co Vás naopak zklamalo?“

 

J, určitě mám radost z každého nového místa, kde se prodáváme. Stejně jako jsem zklamaný, když nám partner řekne, že už nás nebude více objednávat.

 

SL: „Líbí se mi Váš maskot Lišák Smarty. Uvidím ho někde i v zimě.“

 

Simono, Lišák Smarty(maskot) s námi jezdí snad na všechny akce. Všimli jsme si, že lidé si ho za minulý rok již velmi oblíbili a tedy v tom budeme pokračovat. A mimochodem myslím, že v zimě to pro něj bude jednodušší než v horkém létě, kdy to je opravdu náročné! Sám jsem si to vyzkoušel na sobě a mohu to potvrdit.

 

SJ: „Ráda bych se zeptala, jak vznikl název Vaší firmy DM Life. Uzavíráme totiž sázky. A Smartyho pravidelně pijeme a chutná nám.“

 

Simono, D a M jsou první písmena křestních jmen majitelů firmy. A Life je Life 🙂 Vlastně už si ani nepamatuju, proč je tam. A díky, že pijete.