MENU

V čem je Smarty unikátní?

Smarty = nápoj nové generace

Proč jsme nápoj připravili?

Smarty Drink jsme vyvinuli proto, abychom lidem nabídli funkční nealkoholický nápoj, který́ by měl jak relaxační, tak stimulační účinky. Lidé v moderní společnosti jsou vystaveni vlivu mnoha tlakům a značnému stresu. K jejich eliminaci pak často nevhodně používají alkohol nebo jiné škodlivé látky. Únava se také mnohdy kompenzuje pomocí krátkodobých stimulantů, jako jsou káva nebo tzv. energetické nápoje. Jejich účinky však nepokrývají celé spektrum negativních efektů stresu a únavy.

Pro koho je funkční nápoj určen?

Je určen pro všechny aktivní lidi v situacích, kdy se chtějí bez vlivu alkoholu či jiných návykových látek bavit – uvolnit, ale zároveň využívat plné psychické a fyzické síly. Je ideální k pohodovému posezení, na společenskou party, ale i do zátěžových momentů, kdy chcete spojit uvolnění s výkonem. Smartyho heslo „On baví“ hovoří za mnohé.

Co znamená název nápoje?

Smarty užívá ve svém názvu záměrně anglické slovo smart (= chytrý, bystrý). Člověk, který́ není limitován negativními důsledky stresu, je vždy „chytřejší a výkonnější“.

Proč je na plechovce lišák?

Základním grafickým motivem je Lišák Smarty s jiskrou v levém oku, pohodovým, uvolněným posezem a lišáckým úsměvem. Celý dojem z Lišáka Smartyho včetně jeho huňatého kožíšku a umístění na bílé či černé plechovce má v člověku vytvářet příjemný pocit a chuť si Lišáka přiložit ke rtům a užívat si pocit uvolněné a harmonické pohody.

Proč není nápoj Smarty energy drinkem?

Smarty není na rozdíl od většiny energetických nápojů založen výhradně na látkách stimulujících, navozujících zpravidla jen krátkodobý́ efekt vzestupu psychické a fyzické výkonnosti. Smarty tyto látky unikátně a synergicky kombinuje s látkami navozujícími relaxaci. Vychází z poznání, že dosažení skutečné optimální psychické i fyzické výkonnosti je možné jen při snížení intenzity stresu, pocitu pohody, zlepšení koordinace a koncentrace. Smarty je zcela novým typem funkčního chytrého nápoje! Zažijte to na vlastní kůži!