MENU

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Koloběžka Cup – Smarty pro startující

9.6.2018 @ 10:00 - 18:00

Koloběžka Cup je největším závodem v koloběhu na územi hlavního města Prahy. Kromě sportovní části, tzn. závodu v koloběhu pro kategorie závodníků od dětí až po dospělé, má projekt Koloběžka Cup i charitativní přesah. Záměrem je vyzvat širokou veřejnost k podpoře Nadace Jedličkova ústavu formou sportu a aktivní účasti. Celkový výnos charitativní části závodů je určen k realizaci projektů: 
1.Bezbariérová doprava – je směřována sociálně slabším rodinám, které bydlí v Praze a okolí, případně ve špatně dostupných místech. Jejich dítě se tedy velice komplikovaně dopravuje do školy Jedličkova ústavu. 
2. Osobní asistence – je cesta k důstojné existenci, kdy člověk se zdravotním postižením může studovat, pracovat a uplatnit tak své schopnosti. 
3. Pořízení kompenzačních pomůcek, ty jsou nezbytnou součástí pro usnadnění života lidí s tělesným postižením. 
4. Podpora volnočasových aktivit – pro děti a mladé lidi s trvalým zdravotním handicapem. 
Druhým ročníkem Koloběžka CUPu chceme vyzvat veřejnost k účasti v samotném závodě (v jízdě na koloběžkách) a bohatém aktivním doprovodném programu. Závod je pořádán Nadací Jedličkova ústavu, která výnos využije k financování výše popsaných projektů, které realizuje každým rokem. Při registraci budou přihlášení závodníci rozděleni do určených kategorií (od dětí až po dospělé). Závodníkům, kteří se chtějí zúčastnit a nemají koloběžku, bude nabídnuto bezplatné zapůjčení koloběžek. V závěru projektu proběhne vyhlášení a slavnostní ocenění nejlepších závodníků každé kategorie. Vítěz hlavní kategorie (dospělí) obdrží putovní pohár.

Podrobnosti

Datum:
9.6.2018
Čas:
10:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.facebook.com/kolobezkacup/