MENU

Smarty do firem

Chcete Smartyho do firmy? Spolu s ledničkou a recyklovatelnými odpadkovými koši?  …… a mít vyrovnané, spokojené a hlavně výkonné zaměstnance či kolegy?

  • výhodné nákupní ceny Smarty Black, White, Mango pro firmy. Podmínkou je podpis smlouvy na 1, anebo 2 roky o měsíčních dodávkách Smartyho.  
počet ks 1 rok celkem měsíc 2 roky celkem měsíc
2 krt (48 ks) /měsíc 19,90 Kč/ks 955 Kč bez DPH 18,90 Kč/ks 907 Kč bez DPH
4 krt (96 ks) /měsíc 17,90 Kč/ks 1 718 Kč bez DPH 16,90 Kč/ks 1 622 Kč bez DPH
  • každý měsíc Vám přijde dodávka Smarty drinků – servis bez starostí
  • moderní lednička k Vám do firmy, již k první objednávce
  • 2 ks recyklovaných „popelnic“ na Smartyho obaly

Zeptejte se nás na konkrétní podmínky na info@dmlife.cz , anebo volejte přímo tel.: +420 775 09 09 37

 

A V ČEM JE SMARTY UNIKÁTNÍ?

Smarty = nápoj nové generace

Proč Smarty vznikl?

V dnešní zrychlené době, kdy je na nás vytvářen enormní tlak a přibývá stresujících situací je zde Smarty, aby nám pomohl na chvíli zpomalit, dát si pauzu a relaxovat. Díky přírodním surovinám, které Smarty používá, pomáhá odbourávat stres a uvolňuje. Se Smartym zvládáme těžké situace bez alkoholu, energeťáků a dalších krátkodobých stimulantů plných chemie, které ani nepokrývají celou řadu negativních efektů únavy a frustrace. Smarty se oficiálně řadí mezi funkční nápoje, ale my raději používáme „Chytrý nápoj proti stresu“.

Kdo pije Smarty DRINK?

Smartyho pijí všichni, kdo se rádi baví bez alkoholu a jiných nakopáváků, protože si chtějí zachovat čistou hlavu. Hodí se k pohodovému posezení s přáteli, nebo k povzbuzení při stresových situacích, když potřebujeme využít psychické a fyzické síly, ale zároveň zůstat v klidu a uvolnění. Smarty je také ideálním krokem do nového dne, což máme dlouhodobě ověřeno.

 

Proč není nápoj Smarty energy drinkem?

Smarty není na rozdíl od většiny energetických nápojů založen výhradně na látkách stimulujících, navozujících zpravidla jen krátkodobý́ efekt vzestupu psychické a fyzické výkonnosti. Smarty tyto látky unikátně a synergicky kombinuje s látkami navozujícími relaxaci. Vychází z poznání, že dosažení skutečné optimální psychické i fyzické výkonnosti je možné jen při snížení intenzity stresu, pocitu pohody, zlepšení koordinace a koncentrace. Smarty je zcela novým typem funkčního chytrého nápoje! Zažijte to na vlastní kůži!

SLOŽENÍ SMARTYHO A UČINNÉ LÁTKY

slozeni
bez